Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku

INFORMACJE

Dołącz
do nas

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością, rodzicem, opiekunem, osobą pracującą z osobami z niepełnosprawnościami i chcesz zostać naszym członkiem, aktywniej zaangażować się w życie naszej Organizacji zapraszamy do wypełnienia deklaracji.

Jesteśmy organizacją pozarządową i ogólnopolską działającą w strukturze kół terenowych z Zarządem głównym w Warszawie.

Gdańskie koło powstało w 1991 roku jako organizacja niedochodowa określająca swoją działalność w misji:

Jesteśmy niezależną, innowacyjną organizacją skupiającą ludzi działających na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną, ich rodzin i otoczenia.
Budując system kompleksowego wsparcia dążymy do zwiększenia samodzielności, rozwoju osobistego, rozwijania talentów oraz umożliwienia pełnienia ról społecznych.

W naszym działaniu kierujemy się poszanowaniem ludzkiej godności i odpowiedzialnością za drugiego człowieka i partnerstwem we współpracy.

Na co dzień Stowarzyszenie realizuje swoje działania w 11 placówkach oraz szeregu działań kulturalnych. Więcej o działalności naszych placówek przeczytasz Państwo w zakładkach na stornie głównej.

Roczny koszt członkostwa to kwota 180 PLN (z możliwością płatności w miesięcznych ratach). W ramach tej kwoty możesz mieć realny wpływ na dalsze działania naszej organizacji, brać czynny udział w tworzeniu sieci wsparcia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, korzystać ze zniżek na poszczególne świadczenia proponowane w ramach naszej działalności gospodarczej oraz korzystać z szeregu działań towarzyszących, organizowanych w ciągu roku w tym festynach, wycieczkach, warsztatach.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który odpowie na każde Twoje pytanie, bądź skieruje Cię do odpowiedniej placówki.

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA PSONI 2019 RODO

Sekretariat:
58 553 02 61, sekretariat@psoni.gda.pl

KORZYŚCI

Co z nami zyskasz?

ZDOLNOŚCI INTERPERSONALNE
SAMODZIELNOŚĆ
SZANSA NA SUKCES NA RYNKU PRACY
OBSŁUGA KOMPUTERA
MOŻLIWOŚĆ GRANIA W ZESPOLE
MOŻLIWOŚĆ ZOSTANIA AKTOREM

NASI PARTNERZY

Wspierają nas:

Accessibility Toolbar