Logo Psoni

Kształcenie na odległość w Szkole przedłużone do 24 maja br.

Wobec utrzymującej się wysokiej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 przepisami rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował o podjęciu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa wśród dzieci i młodzieży i ograniczeniu – w terminie od 27 kwietnia do 24 maja 2020 r.

Przypomnijmy, że w czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Jednocześnie informujemy, iż z dodatkowego zasiłku opiekuńczego będzie można korzystać prawdopodobnie tylko do 03.05.2020. Co do kolejnych tygodni zapewnienia opieki dzieciom i dorosłym ON, rząd podejmie decyzję w najbliższych dniach.

W razie jakichkolwiek problemów, pytań i wątpliwości, zachęcam do kontaktu z dyrekcją, wychowawcami, nauczycielami i specjalistami naszej Szkoły. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu:

Luiza Lipińska – dyrektor NPSS

luiza.lipinska@psoni.gda.pl

tel. 504 478 487

Anna Chełmińska – psycholog

kontakt mailowy codziennie: chelminskaanna@wp.pl

dyżur telefoniczny pon-pt godz. 10.00-15.00: 511 823 879

Magdalena Mendyk – psycholog

kontakt mailowy codziennie: magdalena.mendyk@psoni.gda.pl

Aleksandra Kwiatkowska – logopeda

aleksandra.kwiatkowska@psoni.gda.pl

Emilia Kurzeja – logopeda

emilia.kurzeja@psoni.gda.pl

Iwona Kucaba-Ukleja – koordynator d/s rehabilitacji

iwona.kucaba-ukleja@psoni.gda.pl

Nauczyciele – kontakt telefoniczny i mailowy ustalony przez Państwa.