Logo Psoni

spotkanie świąteczne 2018

Święta, święta i … oby jak najdłużej.

Na Jagiellońskiej 11 odbyło się wyjątkowe spotkanie świąteczne ZNPO zorganizowane przez uczniów i pracowników Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Oj działo się… Były życzenia pani prezeski PSONI Joanny Cwojdzińskiej, występ zespołu ECEKON KARNO oraz naszych wolontariuszy zagranicznych. Wspólne kolędowanie dzięki wsparciu gitarowemu pana Adama Dunsta oraz przy wsparciu wokalnym rzeczonego już pana Adama, a także pani Zosi Wolniak, Asi Świeczkowskiej, naszych uczniów i zgromadzonych gości z całą pewnością wygrałoby ze śpiewami chórów anielskich. Wolontariuszy w swych poczynaniach wspierał dzielnie pan Jakub oraz pan Piotr grający na djembach.

Życzenia w imieniu Samorządu Uczniowskiego złożył Patryk Czerwiński. Były także wyjątkowe życzenia od pań dyrektorek czyli The Headmasters, złożone w języku angielskim, AAC, języku migowym i po polsku 😉

Nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy teledysk świąteczny, który można zobaczyć na naszym profilu facebookowym.

Tworzenie takich epickich wydarzeń z zespołem tak wspaniałych ludzi to prawdziwa przyjemność,  która jest warta więcej niż diamenty, brylanty i wszystkie sztaby złota tego świata.

Życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

Uczniowie i pracownicy NSPdP.

zobacz zdjęcia